Krásne opálenie + Darček pre Vás
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ BLOG

Krásne opálenie + Darček pre Vás

Luxury Cox sa snaží vyberať pre Vás to najlepšie, a aj na leto sme pre Vás pripravili luxusnú a hlavne kvalitnú opalovaciu starostlivosť, navyše s darčekom k nákupu od INSTITUT ESTHEDERM. Táto francúzska značka bola už od svojho založenia v roku 1978 na špičkovej úrovni v oblasti starostlivosti o pleť proti slnečnému žiareniu.

  • KOMPLETNÁ PONUKA SLNEČNÉJ RADY PRE KAŽDÝ TYP PLETI
  • PRISPÔSOBENÁ  ÚROVNIAM  SLNEČNÉHO ŽIARENIA
  • MEDZINÁRODNÉ OCENENIE KOZMETICKÝ OSCAR

Nadbytok slnka vedie k poškodenu pleti, ktoré sa prejavuje viditeľným spôsobom ako spálenie sa a predčasné starnutie pleti. Poznať presne slnečné “dávkovanie”, to znamená zdravé opálenie. Prirodzenou a najlepšou ochranou pokožky pred slnkom je opálenie. Preto je lepšie naučiť pokožku adaptovať sa na slnko, ako ju nadmerne ochraňovať. Opalovacia rada PHOTO CELLULAR CARE vie redukovať vrásky, pigmentové škvrny a umožniť pobyt na slnku bez rizika slnečnej alergie.

nstitut-esthederm

DARČEK PRE VÁS na LETO!
Pri kúpe 3 opaľovacích produktov od INSTITUT ESTHEDERM
získavate SPREJ NA TVÁR A TELO URČENÝ NA PRÍPRAVU OPAĽOVANIA  v hodnote 58,00 € ZDARMA!

  * Sprej na tvár a telo BRONZ IMPULSE – UV in Cellium dokonale pripraví Vašu pleť na krásne opálenie a  posilňuje vlastný ochranný systém pokožky a adaptuje pleť na slnko. Pleť sa rýchlejšie a zdravšie opáli a zároveň sa sama prirodzene ochraňuje pred spálením a trvalým poškodením. Darček bude automaticky poslaný v objednávke.

58410476_366456450642503_6608304795090445230_n

Krásne leto  a zdravé opálenie
praje Luxury Cox.