Pleťová kozmetika značky Institut Esthederm
Pozrite si aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky aj na instagrame! Blog

/ BLOG

Pleťová kozmetika značky Institut Esthederm

filozofie-2014-3„Nevytvárame produkty starostlivosti o pleť preto, aby sme urobili ženy krásnymi, ale preto, že sú krásne.“ 
Jean-Noël Thorel, zakladateľ INSTITUT ESTHEDERM PARIS

To je krásny citát od zakladateľa značky, a pravdou je, že keď sa žena o seba stará je to vidieť, či už vizuálne, ale najmä, že ona sama sa dobre cíti a tak aj vyžaruje spokojnosť a sebavedomie. Francúzsku kozmetiku s dokazateľnými účinkami INSTITUT ESTHEDERM PARIS dokáže male zázraky a hlavne postupne vie odstrániť disfunkcie pleti a premeniť ju časom ( 3-6 mesiacov) na normálnu. Produkty a kozmetické ošetrenia Institut Esthederm sú dokonale prispôsobené potrebe každého typu pleti. Len si správne vybrať.

CESTA DOMÁCEJ STAROSTLIVOSTI O PLEŤ ZAČÍNA: 

INSTITUT ESTHEDERM PARIS

  • Každodenným čistením pleti, túto starostlivosť vám zabezpečí ČISTIACE MLIEKO a HYDRATAČNÉ TONIKUM pre suchú pleť, prípadne pre mastnú pleť je určená ČISTIACA PENA a UPOKOJUJÚCE ČISTIACE TONIKUM. Starostlivosť o očné okolie ODLIČOVAČ OČÍ alebo MICELÁRNA VODA 3v1  vhodná i na cesty.
  • Každodennou starostlivosťou o vašu pleť denným KRÉMOM, prípadne sérom a špeciálnym krémom na očné okolie.
  • Použitím špeciálnych produktov počas období s väčšou záťažou na pleť. Dôkladným čistením vašej pleti 2x týždenne pre tie najlepšie výsledky je HĹBKOVÝ ČISTIACI KRÉM, po ktorom je pleť dokonale čistá, žiarivá a zdravá. Pre okamžitý výsledok vypnutia pleti je určená RYCHLÁ VYPÍNAJÚCA MASKA. Pre ženy, ktoré chcú dokonalú a zjednotenú pleť je ZOSVETĽUJÚCA MASKA s textúrou peelingového krému bez zrniečok. V zime samozrejme použitím produktov, ktoré najmä vyživujú pleť a v lete použitým produktov, ktoré chránia pleť pred slnkom dodajú jej krásne opálenie.

institut-esthederm-esthe-white-system-model

Ako doplnok starostlivosti o pleť je ideálne 1x do mesiaca absolvovať KOZMETICKÉ OŠETRENIE Institut Esthederm, pre záujem odporučenia salóna, spolupracujeme aj s vybranými kozmetickými salónmi v rôznych mestách. V prípade záujmu o vzorku produktu nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky, a rovno prídťe k nám do Showroomu v Bratislave. Radi Vás uvidíme, a radi Vám poradadíme.