Pozrite si aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky aj na instagrame! Blog

BLOG

1901422_592289564174296_697848769_n

05. 08. 15 / News

About us

ČO U NÁS NÁJDETE

Nakupujte v internetovom obchode LuxuryCox.sk z pohodlia domova!
Naše portfólio produktov je zhrnuté v 3 slovách: Luxusná značková kozmetika.
Naším cieľom je vyberať len to najlepšie z najlepšieho v danom segmente kozmetiky a poskytovať profesionálne služby.

Čítajte ďalej o našom portfóliu pleťovej, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky

Pleťová kozmetika

Široká ponuka pleťovej kozmetiky pre každý typ pleti.

Tvár - čistenie a odlíčenie pleti, hydratácia pleti, starostlivosť o citlivú pleť, produkty na problematickú pleť, ošetrenie pleti, masky na tvár a krémy. Nielen krémy proti vráskam, krémy na suchú pleť, ale aj denný krém či nočný krém,  všetky druhy tvoria naše portfólio výberu značkovej pleťovej kozmetiky. Exkluzívnou novinkou, ktorú nájdete u nás v SHOWROOMEje kozmetika hollywoodskych hviezd  COLBERT MD. Príďte sa poradiť alebo vyskúšať legendárne produkty Intensify Facial Discs, Soothe Night Cream, alebo ILLUMINO ANTI-AGING BRIGHTENING MASK.
Francúzska kozmetiku s dokazateľnými účinkami INSTITUT ESTHEDERM PARIS a ich opaľovacie krémy, ktoré umožňujú zdravé a krásne opálenie.

Salónové ošetrenie pleti i u Vás doma s kvalitnou gréckou značkou YELLOW ROSE, to sú masky na tvár a ošetrenie prírodnou touto kozmetikou. Upokojujúce a liečebné účinky termálnej vody v spreji pre citlivú pleť od francúzskej značky CASTERA LES BAINS.

Profesionálny Make-Up
Dekoratívna kozmetika luxusnej značky SOTHYS PARIS, ktorej produkty môžete  vyskúšať exkluzívne priamo u nás v showroome.

Novinkou v ponuke je dekoratívna kozmetika pre život, česká značka POLA COSMETICS, z ich kozmetiky vyberáme:


Ponúkame Vám tiež kvalitný make-up od ESTÉE LAUDER v rôznych odtieňoch, tak aby si každá z Vás vybrala ten svoj. Perfektné matné rúže na pery Silky Matt v krásnych farbách, ktoré naozaj dlho vydržia na perách.  A Populárny WUNDER2 Permanentný gél na obočie.
Kozmetika WUNDER2 má aj vodeodolné produkty, ktoré dosahujú vynikajúce výsledky.

Ikonické pinzety a kvalitné prírodné štetce na makeup má v portfóliu svetová značka z New Yorku - americký TWEEZERMAN.

Starostlivosť pre mužov

Kozmetiku pre mužov u nás nájdete v podobe francúzskej kozmetiky INSTITUT KARITÉ PARIS. Kozmetika má vďaka obsahu bambuckého masla regeneračné, hydratačné a vyživujúce účinky. Výnimočná kvalita a jedinečná technológia spracovania - len to najlepšie pre mužov!

Vlasová kozmetika

Kolekcia produktov Lee Stafford od úspešného kaderníka z Veľkej Británie. Jeho výrobky Vám pomôžu zbaviť sa všetkých bežných problémov s vlasmi, pretože pomáhajú udržiavať vlasy krásne a zdravé. Celosvetovo najpredávanejšia je maska na vlasy, ktoré nikdy nedorastú. Výsledkom sú lesklé, prirodzene zdravé vlasy. Starostlivosť o vlasy doplňujú kvalitné, ručne vyrábané hrebene talianskej značky TEK.

Parfumy

Prírodné kvalitné parfumy pre dámy, parfumy pre pánov, krásne podmanivé vône značky Korres Vás určite dostanú. V našom portfóliu nájdete aj pleťovú radu kozmetiky značky KORRES.

Sviečky Yankee Candle

Obľúbené americké sviečky Yankee Candle nájdete u nás ako doplnkový sortiment. Tieto dlhotrvácne sviečky sú zárukou kvality a práve tú Vám prinášame.


Individuálny profesionálny prístup, diskrétnosť a spokojný zákazník sú u nás na prvom mieste. V prípade otázok Vám radi poradíme prostredníctvom emailu, alebo na našej infolinke.

Tešíme sa na Vašu návštevu, a veríme, že sa Vám bude v Luxury Cox dobre nakupovať!