Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

BLOG

1901422_592289564174296_697848769_n

05. 08. 15 / News

About us

ČO U NÁS NÁJDETE

Nakupujte v internetovom obchode LuxuryCox.sk z pohodlia domova!
Naše portfólio produktov je zhrnuté v 3 slovách: Luxusná značková kozmetika.
Naším cieľom je vyberať len to najlepšie z najlepšieho v danom segmente kozmetiky a poskytovať profesionálne služby.

Čítajte ďalej o našom portfóliu pleťovej, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky

Pleťová kozmetika

Široká ponuka pleťovej kozmetiky pre každý typ pleti.

Tvár - čistenie a odlíčenie pleti, hydratácia pleti, starostlivosť o citlivú pleť, produkty na problematickú pleť, ošetrenie pleti, masky na tvár a krémy. Nielen krémy proti vráskam, krémy na suchú pleť, ale aj denný krém či nočný krém,  všetky druhy tvoria naše portfólio výberu značkovej pleťovej kozmetiky. A taktiež u nás nájdete aj legendárny odličovací balzam: EMMA HARDIE + EVE LOM


  • Exkluzívnou novinkou, ktorú nájdete v našej ponuke je kozmetika hollywoodskych hviezd  COLBERT MD. Príďte sa poradiť alebo vyskúšať legendárne produkty Intensify Facial Discs, Soothe Night Cream, alebo ILLUMINO ANTI-AGING BRIGHTENING MASK.
  • Komplexná ponuka slnečnej rady pre každý typ pleti, prispôsobená úrovniam slnečného žiarenia - Francúzska kozmetika INSTITUT ESTHEDERM PARIS a ich opaľovacie krémy, ktoré umožňujú zdravé a krásne opálenie.
  • Krémy, masky, toniká, gély, mlieka, pílingy na tvár a salónové ošetrenie pleti i u Vás doma s kvalitnou gréckou značkou YELLOW ROSE.
  • Upokojujúce a liečebné účinky termálnej vody v spreji pre citlivú pleť od francúzskej značky CASTERA LES BAINS.

Profesionálny Make-Up

Vlasová kozmetika

Kolekcia produktov Lee Stafford od úspešného kaderníka z Veľkej Británie. Jeho výrobky Vám pomôžu zbaviť sa všetkých bežných problémov s vlasmi, pretože pomáhajú udržiavať vlasy krásne a zdravé. Celosvetovo najpredávanejšia je maska na vlasy, ktoré nikdy nedorastú. Výsledkom sú lesklé, prirodzene zdravé vlasy. Starostlivosť o vlasy doplňujú kvalitné, ručne vyrábané hrebene talianskej značky TEK.

Parfumy

Prírodné kvalitné parfumy pre dámy, parfumy pre pánov, krásne podmanivé vône značky Korres Vás určite dostanú. V našom portfóliu nájdete aj pleťovú radu kozmetiky značky KORRES.


Individuálny profesionálny prístup, diskrétnosť a spokojný zákazník sú u nás na prvom mieste. V prípade otázok Vám radi poradíme prostredníctvom emailu, alebo na našej infolinke.

Tešíme sa na Vašu návštevu, a veríme, že sa Vám bude v Luxury Cox dobre nakupovať!