MACADAMIA NATURAL OIL™
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ News

MACADAMIA NATURAL OIL™

V oblasti profesionálnej starostlivosti o krásne vlasy prichádza nová éra aj na Slovensko. Vo výrobkoch značky Macadamia Natural Oil™ sa dokonale snúbi ľahká štruktúra a vysoko výživné látky obsiahnuté v makadamiových orechoch a arganovom oleji. Produkty oživia i tie najproblémovejšie vlasy. Bez námahy zaručia krásne, zdravé vlasy plné sily od korienkov až po končeky. Tip – pozrite si aj  VIDEO.

1399685455Closeup_Nuts1400026438mno-our-story-box

Macadamia Natural Oil™ je prvotriedny rad profesionálnej starostlivosti o vlasy. Je zameraný na liečbu a skrášľovanie problémových vlasov pomocou moderných metód. Na dosiahnutie vytýčeného cieľa a vynikajúcich výsledkov v procese ozdravovania poškodených vlasov siaha výlučne po časom overených, prírodných látkach. Makadamiový orech dodáva silu, podmieňuje filozofiu a tvorí základ kolekcie vlasovej kozmetiky Macadamia Natural Oil™. Jasne dáva najavo, čím je značka Macadamia Natural Oil™ prelomová.  Za pozornosť stojí, že Macadamia výrobky boli spomenuté v tých najprestížnejších magazínoch ako napríklad: MAGAZINY

14070314921banner

BLAHODARNÉ ÚČINKY OLEJOV

Makadamiový olej spolu s arganovým olejom podporujú prirodzené zvláčňujúce účinky vo vlasoch. Oba tieto výnimočné oleje sú prirodzene bohaté na esenciálne mastné kyseliny. Blahodarné účinky makadamiového a arganového oleja pomáhajú vyživovať vlasy. Zároveň ich chránia pred poškodením nebezpečnými UV lúčmi. Ozdravujú vlasové vačky. Vlasy zanechávajú pružnejšie a lesklejšie.

  • Intenzívne vyživujú, vyhladzujú vlasy a dlhodobo zamedzujú ich zamotávaniu. Vlasy sú výnimočne hladké, poddajné a lesklé.
  • Oleje okamžite vsiakajú do vlasov a vďaka ľahkej štruktúre na nich nezanechávajú mastný film.
  • Preukázateľne predlžujú životnosť farby a zabraňujú jej vyblednutiu.
  • Prirodzene chránia vlasy pred poškodením UV lúčmi.
  • Skracujú dobu sušenia o 40 až 50%.

526722_10150702985384461_2031303216_nMACADAMIA NATURAL OIL™