CELULÁRNA VODA
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ Tipy & triky

CELULÁRNA VODA

cellular-water-sprayPATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA –  ZDROJ MLADOSTI PRINÁŠAJÚCI SVIEŽOSŤ, ŽIARIVOSŤ A VITALITU POKOŽKE.    INSTITUT ESTHEDERM

Nový krok starostlivosti o pleť 

Voda je základom života na zemi, kože, bunky a kozmetických produktov. Väčšinou je to minerálna alebo demineralizovaná voda. V ani jednej z týchto druhov vody, nedokáže bunka prežiť, pretože nepredstavuje optimálne bunkové prostredie.

  • KVALITA VODY JE DÔLEŽITÁ – cieľom bolo nájsť tekutinu, v ktorej kožná bunka prežije. Takouto tekutinou je Celulárna voda, ktorá má rovnaké zloženie ako voda kožných buniek. V tejto jedinej dokážu kožné bunky prežiť, podľa laboratórnych výskumov až 8 hodín.
  • ZDROJ MLADOSTI – je to “živá” voda, ktorá je identická s vodou kožných buniek. Jej hlavnou úlohou je dodať pleti energiu. Vďaka svojmu zloženiu prináša sviežosť, žiarivosť a vitalitu pokožky.
  • STARNUTIE PLETI A ENERGIA – príčin starnutia pleti je viacero. Pleť nemá dostatok živín, kolagénu, elastínu a štrukturálnych zložiek. Preto sa vytvárajú vrásky a preto nie je pleť tak plná. Ale úplne sa opomína jedna zo základných príčin starnutia pleti, je strata energie. Čiže schopnosť tieto látky vyrábať a spracovávať.
  • ENERGIA - ako človek starne a ku koncu svojho života má menej energie ako vo svojom produktívnom veku, tak aj pokožka pod vplyvom vonkajšieho prostredia, životosprávy alebo životného štýlu, stráca postupne energiu. Preto nestačí dodať jej živiny alebo našatrtovať tvorbu živín, keď ich nevie do svojej štruktúry zapracovať. Na to, aby ich vedela využiť, potrebuje dostatok energie.

ec_2

 

VŠETKY PRODUKTY INSTITUT ESTHEDERM OBSAHUJÚ CELULÁRNU VODU, VĎAKA KTOREJ DODÁVAJÚ PLETI CHÝBAJÚCU ENERGIU, ABY BOLA ČO NAJDLHŠIE KRÁSNA, PLNÁ A BEZ VRÁSOK.