KORRES
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ BLOG

KORRES

Luxury Cox prináša ďalšiu novú značku do portfólia a to známu prírodnú grécku kozmetiku KORRES.

1407_56_11402907734-korreskozmetika vznikla v najstaršej gréckej homeopatickej lekárni Tzivanidis Pharmacy v Aténach, kde jej zakladateľ George Korres pracoval počas svojho štúdia farmácie. Na základe bohatých skúseností a znalostí homeopatie sa s vierou v čisto prírodné suroviny rozhodol založiť Korres Natural Products s cieľom vyrábať bezpečné, účinné, trendové a prírodné produkty dostupné pre všetkých.

1400_47_1

KORRES ponúka starostlivosť o pleť a telo, vlasovú starostlivosť, pánsku starostlivosť, parfumy a dekoratívnu kozmetiku. Všetky výrobky obsahujú rastlinné a prírodné zložky v tej najvyššej kvalite. Vo výrobkoch KORRES nenájdete minerálne oleje, silikóny, parabény, ani propylén glykol. Produkty sú balené v štýlovo čistých obaloch, ktoré zdobia nádherné, veľmi jednoduché fotografie rastlín.

FORMULA FACTS

KORRES sa zaviazal svojim zákazníkom, že bude uvádzať pravdivé fakty o zložení svojich výrobkov pomocou tabuľky s názvom Formula Facts, ktorú nájdete na obaloch väčšiny produktov. Jasne a zreteľne teda zistíte, či váš obľúbený výrobok neobsahuje látku, ktorá vám môže spôsobiť alergické podráždenie pokožky.

 korres_cubrick.03-1280x752