LESKY NA PERY
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ Tipy & triky

LESKY NA PERY

lipgloss_header

Blisknite sa! Lesky na pery obsahujú kryštáliky, ktoré vytvárajú dúhové efekty. A nielen to, bezlepkové lesky Spa Ritual sú vyrobené z certifikovaných organických ingrediencií, ktoré pery prirodzene hydratujú, omladzujú a poskytujú im starostlivosť pred vonkajšími vplyvmi a omladzujú aj veľmi suché pery.

Podľa štúdie z roku 1990, ktorú vykonal Národný výskumný ústav zdravia v Austrálii, priemerná žena zje počas svojho života 500 až 1500 mg rúžu. Z toho vyplýva, že je potrebné mať na mysli nielen to, čo dáme do svojich úst, ale aj to, čo si dáme na ústa teda pery.

SpaRitual so svojim prístupom zdravej krásy je o krok vpred a dôsledne sa vyhýba ingredienciám, ktoré môžu obsahovať alergény. Lesky na pery SpaRitual sú 100% bez lepku, teda bez obsahu pšenice, raže a jačmenných derivátov. Neobsahujú parabény, sulfáty, parfémy, petrochemikálie a ftaláty.

Lesky obsahujú:

  • kakaové maslo, ktoré má omladzujúce a hydratačné účinky
  • kokosový olej s vysokou koncentráciou vitamínu E
  • Fair Trade bambucké maslo, ktoré pery hydratuje, zjemňuje a vytvára vysoký lesk
  • rastlinný olej z Brassici campestris (repka olejná) tvorí silný film, ktorý poskytuje perám ochranu, udržuje ich vlhkosť a zároveň im zabezpečuje odolnosť proti klimatizácii, vode a otieraniu
  • vegánsky vosk kandelila (náhrada včelieho vosku), ktorý je prirodzene získaný z rastlín Euforbia Cerifera a má ošetrujúce, hydratačné a vyhladzujúce účinky

10370349_695116680569991_8023525990506889473_n