Profesionálna vizážistka a vlasová stylistka Rea Polakovič
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ BLOG

Profesionálna vizážistka a vlasová stylistka Rea Polakovič

Luxury Cox má to potešenie predstaviť vám novú spoluprácu s úspešnou vizážistkou a vlasovou stylistkou z Bratislavy. Andrea Polakovičová funguje 7 rokov pod umeleckým menom ,,Rea Polakovič” a v jej portfóliu nájdete napríklad aj najaktuálnejší prestížny projekt Miss Slovensko 2016.

Môže sa však pochváliť aj spoluprácou s Fashion TV či rôznymi hudobnými videoklipmi. Medzi ne patrí napríklad aj klip Tomi Popovič feat Snoop Dogg- Say say say. Taktiež píše články o kráse, líči pre rôzne projekty a magazíny, na ktorých sa podieľala zverejnili časopisy ako Exclusive, Šarm, Inspire, Wink, Hair and beauty, Nevesta, Plus 7dní, SME, avšak môže sa pochváliť i zahraničnými publikáciami v časopisoch ako je Dark and beauty magazine, Linda, Digital Photographer a mnohé ďaľšie. Líčila tiež najprestížnejšie módne prehliadky a udalosti na Slovensku ako sú Bratislavské módne dni a Fashion Live!  Jej rukami prešli mnohé celebrity ako je Eva Cifrová, Barbora Rakovská, Anastazia Kuzminova, Boris Kolár, Natália Hatalová, Kristína Farkašová, Jana Lieskovská, Didiana, Lujza Garajová, Marek Majeský, Gabriela Drobová, Jasmina Alagič, Dominika Kavaschová, Kristína Mečko a mnohé ďaľšie.

Modelka: Marika C., Fotografia: Niki Bankovich

Počas niekoľkých rokoch praxe si vytvorila aj vlastnú klientelu zákazníčok, ktoré skrášľuje na svadby, večierky a iné príležitosti. Venuje sa aj kurzom sebalíčenia, kde učí ženy ako sa skrášliť. Pri práci používa predovšetkým luxusnú kozmetiku, s našimi značkovými výrobkami pracuje nielen pri líčení, ale aj na kurzoch sebalíčenia, ktoré vrelo odporúčame.  Podľa požiadavky je na výber:

  • DENNÉ LÍČENIE          Trvanie líčenia 1 hod.    / Cena 45,-€
  • VEČERNÉ LÍČENIE     Trvanie líčenia 1 hod.  / Cena 45,-€
  • BUSINESS LÍČENIE    Trvanie líčenia 1 hod. / Cena 45,-€
  • KURZY LÍČENIA         Trvanie: 3-4 hodiny   /  Cena 99,-€

Pre viac informácií volajte našu infolinku: 0949 856 171 alebo nám napíšte na email: obchod@luxuryfactory.sk. Kontakt: Rea Polakovič: 0948 449 227

12191589_689911947776549_7312980308973406740_n

Modelka: Linda Janušiková, Fotografia: Niki Bankovich