SPA RITUAL
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ BLOG

SPA RITUAL

logo-1 Americká vegánska značka z Los Angeles vznikla pred desiati rokmi a zbiera celosvetovo tie najväčšie ocenenia. Lifestyle futuristka Shel Pink uviedla značku s jasnou predstavou, SPA RITUAL môžeme veľmi jednoducho charakterizovať ako krásu, ktorá počíta s prírodou.  Vďaka svojmu vegánskemu zloženiu sú produkty SPA RITUAL plné vôní a príjemných funkcií. Krásny design od Ferrari, sortiment farieb všetko potvrdzuje.

74903_706019966077803_29880381_n

PRÍBEH POMALEJ KRÁSY

Prekrývať ľudské nedostatky škraboškou, nereálnym syntetickým povlakom, botulotoxínom, parochňou, alebo inými prostriedkami je krátkodobé klamanie, ktoré nemože mať pozitívny dopad na vzťah medzi mužom a ženou. Naopak systematická starostlivosť je jedinou možnosťou ako si udržať funkciu a vzhľad dlhodobo.  SPA RITUAL sa zaviazal vyrábať také produkty, ktoré podporujú relax, výživu a prepojenie mysle, tela a ducha a prispievajú k trvalo udržateľnému rozvoju našej Zeme. Pomalá Krása. SpaRitual ponúka produkty na spa ošetrenia a prostriedky, ktoré ti pomôžu zažiť a udržať Pomalú Krásu v praxi. SpaRitual verí, že je rovnako dôležité, čo na svoje telo dávame, ako to, čo doňho dávame.

symbolyginger_poster_big

Telové produkty SpaRitual sú vyrábané z vegánskych ingrediencií z rôznych častí sveta. Mnohé z nich sú získavané zo špeciálnych zdrojov. Vybrané rastlinné výťažky sú certifikované ako ORGANIC a FAIR TRADE. Laky a produkty pre starostlivosť o nechty sú vegánske a vyrábané bez DBP (dibutylftaláty), toluénu, formaldehydu, formaldehydových živíc a gáfru. Všetky SpaRitual produkty sú balené zodpovedne a balenia sú navrhnuté tak, aby doplnili a vylepšili viaczmyslový zážitok. Pre telové výrobky a laky SpaRitual sú typické a jedinečné štyri úrovne Pomalej Krásy. Každý stupeň pomalej krásy je viaczmyslový a má svoju vlastnú charakteristickú vôňu a vlastnú farebnú paletu.

pomal_krasa

  • Fair Trade –  spravodlivý obchod alebo férový obchod je označenie pre alternatívu k voľnému trhu, ktorá vznikla ako odozva na zlé podmienky, v ktorých sú pestovatelia a výrobcovia tretieho sveta nútení pracovať a predávať suroviny či iný tovar Koncept spravodlivého obchodu zahŕňa pravidlá a podmienky, pri splnení ktorých je výrobok či surovina označená logom FairTrade, ktoré spotrebiteľovi zaručuje, že pri jej vzniku nedochádzalo k potláčaniu ľudských práv (definovaných podľa OSN), k znečisťovaniu či poškodzovaniu prírody a pestovatelia či výrobcovia dostali za svoju prácu zaplatenú mzdu, ktorá im umožňuje rozvoj a určitú životnú úroveň.
  • Organic – organická látka v širšom zmysle zahŕňa všetky látky s pôvodom v živej prírode. Bio (organická) kozmetika: prísady použité v takejto kozmetike sú vypestované bez pesticídov a podľa prísnych predpisov kontrolných inštitúcií. Prírodné prísady môžu byť použité v nezmenenej forme, zväčša sú však spracované, upravené a zmiešané s inými ingredienciami najmä v záujme predĺženia doby použitia výrobku ale aj v záujme efektívnejšieho pôsobenia niektorých zložiek na daný typ pokožky.