TEK – HREBENE made in Italy
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ BLOG

TEK – HREBENE made in Italy

Talianska značka TEK známa ručnou výrobou kvalitných hrebeňov, vyberá len najlepšie prírodné materiály. Kefy TEK šetrne masírujú pokožku hlavy, ktorá je potom lepšie prekrvená, a tým posiluje vlasové korienky.   Zamilujte si aj VY dokonalé spracovanie a krásny dizajn výrobkov TEK!

11102632_10153289077262053_7045904384587115830_n

Prírodné kefy na vlasy a hrebene sú hypoalergénne a antistatické.

Značka na výrobu používa drevo s lesným certifikátom FSC*, prírodnú gumu a diviačie štetiny.  Tiež hrebene obsahujú  netoxické farby, ktoré šetrne a starostlivo spracováva. Hrebene sa vyrábajú z jaseňového dreva, drevo ako materiál je k vlasom obzvlášť šetrný. Kefy TEK šetrne masírujú pokožku hlavy, ktorá je potom lepšie prekrvená, a tým posiluje  vlasové korienky. Dôležité je, že drevené zuby hrebeňov na rozdiel od niektorých kovových či nekvalitných plastových vlasy nepotrhajú a mechanicky nepoškodia. Kefy s prírodnými diviačimi štetinami pre tú najlepšiu starostlivosť o vlasy sú vyrobené z luxusného afrického dreva.

Nájdete na Luxury Cox -> TEK HREBENE 

02

 *Lesný certifikát FSC - je pre vlastníkov lesa prestížnym ocenením. Základnou myšlienkou organizácie FSC je podporovať environmentálne zodpovedné, sociálne prínosné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov celého sveta, a tým pomôcť chrániť miznúce, ohrozené a devastované svetové lesy.