Špeciál Valentín!
Pozrite si aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky aj na instagrame! Blog

/ AKCIA

Špeciál Valentín!

14.2., Valentín, sa blíži, a my sme pre Vás pripravili špeciálnu akciu!  Valentín je vnímaný ako sviatok všetkých zaľúbených. Nie každý sa však s týmto sviatkom stotožňuje. Je to, či už z dôvodu komercie, ktorá sa na nás tlačí z každej strany, alebo sú títo ľudia momentálne nezadaní, tak prečo by mali nejaký sviatok oslavovať? Odpoveď je jednoduchá. Začnite od seba! Milujte, starajte, rozmaznávajte seba!

Uvoľnite zmysly, doprajte si relax. Venujte tento deň v roku sami sebe. Keď budete šťastní Vy, uvidíte ako rozžiarite okolie a určite sami dlho nezostanete. K dokonalému pocitu uvoľnenia vám dopomôže organický kozmetický rad Spa Ritual, ktorý zaručí, že sa budete cítiť ako v tých najluxusnejších kúpeľoch. Na výber zo štyroch esencií:

  • Indické kadidlo – lieči myseľ, omladzuje celé telo a dušu. Dýchaj zhlboka a nazri do svojho vnútra. Dostáva myseľ do opätovnej rovnováhy.
  • Indonézsky zázvor – dodáva energiu mysli, zahrieva celé telo a dušu. Nasleduj cestu vlastného výberu a prepoj sa so svojim inštinktom.
  • Egyptská pelargónia – utišuje myseľ, upokojuje celé telo a dušu. Uteč v mysli od reality a zatvor oči. Všetko je opäť v poriadku.
  • Čínsky jazmín – esenciálny olej upokojuje myseľ, omladzuje celé telo i ducha. Ponor sa do nekonečne milujúceho objatia.

12485872_10153836698428351_3189007094272186659_o

SPA RITUAL VALENTÍNSKY ŠPECIÁL!  20% ZĽAVA na celý sortiment platí od 7.2. do 14.2.2016.  Pri objednávke použite kód - VALENTIN.

W9kNXI00WNTIP: Aromaterapeutická masážna sviečka značky SPA RITUAL. Rozohriata sviečka nie je horúca, ale príjemne teplá. Roztopením sviečky vzniká hustá olejovitá zmes, ktorá sa môže kombinovať s olejmi, mliekami či krémami a použiť na masáž rúk, nôh alebo celého tela. Vďaka hutnejšej konzistencii je možné roztopenú sviečku používať aj samostatne. Môžete pristúpiť k masáži veľmi kreatívne a vytvárať si tak vlastné, individuálne a premenlivé prostredie.

Nakúp sójových sviečok TU.

yZQMpHBxTB