KAT LASH
Aktuálne dianie vo svete telovej kozmetiky aj na facebooku. Svet luxusnej značkovej kozmetiky na instagrame! Blog

/ BLOG

KAT LASH

Predstavujeme Vám Novinku tohto roka na našom e-shope KAT LASH - Mihalničky by Katarina Van Derham.

  • Kto je Katarína Van Derham?

KAT-LASH-katarina-van-derham-Flirt-banner
Slovenka, pôvodom rodáčka z Ľubochne, o ktorej ste už možno počuli, avšak paradoxne u nás nie je práve tak známa ako v Los Angeles, kde žije už vyše 20 rokov.  Katarína je jedna z mála, ktoré môžeme bez okolkov označiť ako “Wonder Woman”. Modelka, hollywoodska herečka, top vizážistka a majiteľka vlastného magazínu Viva Glam. Ona je nielen krásna, ale najmä šikovná. Prakticky všetko čo súvisí s krásou a umeleckým cítením vie. Tiež patrí do skupiny dievčat “The 90s Girl”, avšak to by ste jej ani nechceli veriť. Na svoj vek vyzerá úžasne, čomu ako sama hovorí vďačí najmä vegánstvu, pozitívnemu mysleniu a v neposlednom rade genetike. Vegánstvo je už jej životným štýlom 24 rokov a i to ju inšpirovalo založiť vlastnú značku mihalníc, ktorá je práve VEGAN a Cruelty-free. Jej kolekcia má názov KAT LASH, a my ju exkluzívne predstavujeme už aj na Slovenku!

  • Pre koho sú určené?

Pre všetky ženy, ktoré si chcú zvýrazniť ich prirodzenú krásu a nie ju zakryť. Pre ženy, ktoré sa chcú cítiť sexy, mať krásny či už mačací look alebo look zvodnej “bábiky”. A zároveň si nechcú ničiť svoje riasy permanentnými umelými mihalnicami v salónoch.  A čo je dôležitejšie, je to vegánska značka, kde mihalničky sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. KAT LASH boli navrhnuté tak, aby vyhoveli aj náročným klietnom. Všetci máme svoj obľúbený štýl, a každému typu tváre sa hodí iný look. To závisí samozrejme aj od tvaru očí, a aj od príležitosti kam práve ideme. Kolekcia KAT LASH má na výber 5 typov mihalnic:

  • COUNTESS, MILADY,  MAJESTY,  QUEEN K alebo EMPRESS, tak ktoré budú tie Vaše NAJ?

Kat_Lash-

TIP: Pozrite si aj VIDEO! Video urobila Katarína a ukazuje v ňom ako si aplikovať mihalničky a ktorý TYP je vhodný práve pre Vás!
Video nájdete na YouTube kliknutím na tento odkaz: Aký štýl umelých mihalníc / řas je pre vaše oko – Katarina Van Derham

S láskou,
Váš Luxury Cox

P.S. Momentálne Katarínu môžete vidieť na YouTube kanáli ADEL A KATARÍNA, ktorý sa stáva veľmi trendy. Vystupuje tam i s Adel, a  ukazujú ich bežný živoť v Kalifornii, ale aj rôzne beauty tipy a triky, a hlavne make-up vychytávky. Odporúčame!